Tr-Network yaratıcı hizmetler

Marka ismi bir ürünün yada hizmetin yada duyurmak istediğiniz her ne ise onun en belirgin ifade şekli başka bir deyişle “yüzüdür”. Marka ismi Sizi rakiplerinizden farklı kılan duygusal bir römorktur. Marka ismi kalplere ve zihinlere dokunur

Daha fazla bilgi için tıklayınız

Aslında sloganın temel amacı marka ismi ve logosuyla yansıtılan marka imajını desteklemektir. Bu 3 marka öğesi bir araya gelerek markanın özünü ortaya serer. Bununla beraber, Sloganlar markalara enerji verir. Onları canlandırır. Tüketicinin markanızla duygusal bağ kurmasında önemli etkendir.

Bir slogan hem işlevsel hem de duygusal değerleri aynı anda temsil edebilmelidir. Çünkü sloganlar şirketin marka özünü, kişiliğini ve konumlandırmasını kapsar. Markanın rakiplerden farklılaşmasına da yardımcı olurlar. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Neden Bir Logoya İhtiyacınız Var?

Büyük Pazarlama bulmacasının sadece küçük bir parçası olan logo. Her küçük detayda olduğu gibi, markanız için hayati önem taşır. Logonuz marka isminizin yada şirketinizin “şekilsel yüzü ”dür. Daha Fazla Bilgi için tıklayınız.

Yasal olarak koruma altına alamayacağınız marka çalışmaları, boşa çekilen kürektir. Marka tescili hakkında merak ettikleriniz için tıklayınız

Tescil Hizmetlerimiz:

Marka İşlemleri

Tasarım İşlemleri

Patent&Faydalı Model İşlemleri

Yazılım ve Veri Tabanı İşlemleri

Telif Hakkı/Copyright

Barkod İşlemleri

Müşterilerimizin güçlü ve anlamlı marka kimlikleri inşa etmelerine yardımcı oluruz. Bizim işimiz Basit, ancak son derece önemli bir dizi ilke üzerine inşa edilmiştir;

Farklılaştırma : Başarılı bir marka, müşteri zihninde rakiplerinden benzersiz hale gelir.

Odak: Çok fazla şey olmaya çalışan bir marka, genelde hiç birşey olamaz ve biter.

Basitlik :Günümüzde her konuda aşırı bilgi yüklenmeleri var. Ve bu dikkatleri çarçabuk dağılmasına neden olabiliyor. Bu nedenle markanız ihtiyaca cevap veren basitlikte olmalı.

Tutarlılık: Tüm pazarlama kanalları boyunca tutarlı ve Akılcı bir iletişim stratejisi yürütmek gerekir.

Ve En önemli ilkemiz her hangi bir nedenden dolayı size yardımcı olamayacağımızı düşünürsek, bu sürecin hangi aşamasında olursa olsun sizinle paylaşılıp, para iadeniz gerçekleştiririz.

İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda, yeniden yapılanma projelerinin devamında veya projeden bağımsız olarak verdiğimiz hizmet türüdür.

Süresi ve kapsamı ihtiyaca göre değişir.