Tr-Network yaratıcı hizmetler

Günümüzde Tüketicilerin satın alma kararını vermesi gerçekten çok zor. Birbirinin hemen hemen aynısı olan, binlerce ürün ve hizmet var. Bu durumda potansiyel müşterileriniz sizi nasıl fark edecek?

Küçük bir hikaye; Hikayemizin kahramanı Serhan, çok kararsız biri. Hangi ürünü tercih edeceğine bir türlü karar veremiyor. Serhan her türk genci gibi, sıkı bir facebook takipçisi. Bir arkadaşının "A" ürününü beğendiğini görüyor. Sonra başka bir arkadaşının da "A" ürününün hayranı olduğunu, paylaştığını fark ediyor. Serhan "A" ürününü merak edip, diğer sosyal ağlarda da bilgilerine bakıyor. Ve "A" markasının web sitesini ziyaret ediyor. Daha sonraki marka değerlendirmelerinde, fiyat karşılaşmasını yapıyor. Serhan,"A" markası ile temasa devam ederse, "A" markasından aldığı düzenli mesajlarla "A" markasına daha fazla güvenecek. Ve sonun da da Serhan için satın alma zamanı geldiğinde "A" markası rekabet avantyajı elde ettiği için kazanan olacak.

Hedef kitleniz kim olursa olsun, ne olursa olsun konumuz; blogunuzun etkisini en üst düzeye çıkarmak! Bunun için sizinle birlikte çalışırız.

Blog Danışmanlık Hizmetlerimizin Bazıları : * Özel Blog Tasarımları, * Blog Yazılım Yükleme, * Blog Hosting, * Blog Şablon özelleştirmeleri, * Yazılım Güncelleme, * Eklenti Yükleme, * Performans Ayarlama, * Arama motoru Optimizasyonu

Arama sonuçlarında neden istemedikleriniz, hep ön sıralamalarda çıkar ?

Aslında bu kader yada şansızlık değil. Online itibar yönetimi ile arama sonuçlarında çıkmasını istemediğiniz olumsuz sonuçları uzaklaştırabilirsiniz.

"Pazarlama; pazarı etkilemek, yönlendirmek ve değiştirmektir", şeklinde tanımlanabilir. Bu durumda unutulmaması gereken ; Patron biz değiliz, tüketicidir. İşletmenin tepe yönetiminde tüketici denilen kral oturur. İşletmemize müşterilerimizin gözü ile bakmalıyız.

Pazarlama Yönetim Hizmetlerimizin kapsamında; *Genel bir ihtiyaç tanımlaması, *Hedef Pazar Analizi, *Tüketici Araştırması, *Ürün Farklılaştırması yer alır.

Sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını her zaman dışardan karşılamak pek mantıklı değildir. Şirket içi eğitimlerle çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmanız, onların bakış açılarını değiştirmeniz gerekir. Pazarlama- şatış- innovasyon- tescil işlemleri konularında eğitim hizmetlerimizle yanınızdayız.