Tr-Network yaratıcı hizmetler

Yeni bir işletmesiniz ilk kez sahip olacağınız sizi en iyi şekilde yansıtacak profesyonel web sitesi ihtiyacınız mı var? Zaten bir web siteniz var ancak, yeni bir görünüm ihtiyacınız mı oluştu? Eski, modası geçmiş bir web sitesi ve ihtiyaçlarınızı karşılamıyor mu? Ürün veya hizmetleri online kredi kartı ödemeleri kabul ederek satmak mı istiyorsunuz? Web sitenizi Google ve Yahoo gibi arama motorlarında daha fazla kişi mi ziyaret etsin ? O zaman TR-Network ile çalışmak istiyorsunuz ! Siz isteyin Biz gerçekleştirelim...

İhtiyaçlarınıza özel geliştirilmiş web çözümleri, internet tabanlı uygulama ve sunucu teknolojileri sunuyoruz. Örneğin web sitesi ile entegre web tabanlı bir bayilik sistemimizi kendiniz için özelleştirebilirsiniz. Yada Tamamen işletmenizin ihtiyacı yeni bir çözüm ürettirebilirsiniz. Önemli olan neye ihtiyacınız olduğunu bildirmeniz. Gerisini biz hallederiz!

Platformlar:, Windows ,Linux,Unix

Veritabanları:Microsoft SQL Server, MySQL

Diller:ASP.NET, AJAX PHP, Perl Flash ActionScript : HTML DHML, XML C, C + +

Genel:XML,JavaScript,VBScript,CSS

Ürün veya hizmetleri online satmak mı istiyorsunuz? Endişelenmeyin, tüm e-ticaret ihtiyaçlarını karşılayan bir mağaza kurduktan sonra özelleştirilmiş online mağaza yönetiminiz olacaktır. Online Mağaza yönetimimiz size, sınırsız miktarda ürün ve kategoriler kurmanızı ve özelleştirmenizi, envanter yönetmenizi, müşteri satın alma davranışları gözlemlemenizi sağlar. Ve müşteri satın alma alışkanlıklarına dayalı pazarlama programları geliştirmek ve uygulamak yollarını belirleyebilmeniz için basit bir yol sunar.

Neden SEO ?

SEO teriminin türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu fakat daha kısa olduğu ve herkez tarafından anlaşıldığı için bizde SEO olarak kullanmaktayız. Ve İster inanın, ister inanmayın ama Arama motoru optimizasyonu(seo); roket bilimi ya da kara büyü değildir.Google da iyi bir sıralamada yer alacağınıza emin olabilirsiniz.

Alan adı (domain name), Bir web sitesinin İnternet'teki adı ve adresidir.Bu adres olmadan bir İnternet kullanıcısı web sitesine sadece IP adresiyle ulaşabilir. Örneğin şu anda gezmekte olduğunuz sitenin alan adı tr-network.com'dur. Alan adları IP adresi denilen, bilgisayarların (sunucuların/serverların) birbirini tanımasını sağlayan numara sisteminin daha basitleştirilmiş ve akılda kalması için kelimelerle ifade edilmiş halidir. Aslında Alan adı satın aldığınız değil kiraladığınız bir hizmettir, en az bir yıl olarak kayıt edilen alan adları, 10 yıla kadar tescil edilebilir. Sadece"tr" uzantılı Türkiye'yi temsil eden alan adları ODTÜ tarafından yönetilmekte ve tahsis edilmektedir, en fazla 5 yıl olarak tahsis edilebilir.

Alan Adı ile ilgili Detaylı Bilgi için Tıklayınız..

TR-Network Tasarım ve Hosting Hizemtleri, sizlere Türkiye lokasyonlu Linux ve windows sunucularda yer alan uygun bir hosting yelpazesi sunuyor. Bireysel hosting planları, üstün müşteri desteği ile·mükemmel uptime istatistikleri, hızlı, güvenilir bir ağ, cömert disk alanı ve bant genişliği sağlıyoruz. Web sitenize ait hosting paketi, değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolaylıkla yükseltilebilir. Böylece zaman içinde oluşacak bir·değişim için çözümünüz hazır olacaktır.Tr-Network yardım ekibi,·samimi ve bilgili kadrosu ile hızlı ve yararlı istemci desteği sağlar